Kõik Õigused Kaitstud

Looduspere.com BLOG

Käesoleva kodulehe (kaasaarvatud tekstimaterjalide) kasutamise tingimused ja kord.

Loodus.pri.ee BLOG – CopyRight © 2004 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Autori enda kirjutatud ja blogilehel olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1.

Enamik pildid sellel kodulehel on autorikaitse objektid ja nende mistahes vormis kasutamine/levitamine ilma autori otsese loata on keelatud. Osad neist on leitud interneti pildigaleriidest ja osad Google, Yahoo, Altavista Images lehtedelt. Kui sa leiad siit pildi – graafikateose vms. mille omanik sa oled, siis teavita meid abause juhtumist. Põhjus võib olla selles, et me oleme leidnud internetist ja ei ole näinud pildi all autori märget. Meie kontaktandmed leiad samuti Kontakt lehelt.

Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust kodulehe omanikuga. Saanud selleks kirjaliku loa, alles seejärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

…………………………………………………………………………………….

Webpage by GifStudio and Hosting KristlikMeedia © 2006 All Rights Reserved.