Meitest

Meist lähemalt

Kes me oleme, kes me oleme – inimesed oleme … Siia tuleb veidi juttu kes me oleme. …

Oled minu sõber või kunagine tuttav? Sa võid leida veidi inffi ka  Facebookist sõbralistiga liitumist, muidu asju ei näe.

Galerii

Siin mõned pildid meie elust ja tegemistest. Pilte võid leida ka paremal servas kategooriatest, kus on siis sissekanded erinevatel teemadel.

Kahjuks tänapäevane internet ei soosi enam kodulehel INIMESTEGA galeriisid (privaatsus, kes selle pildiga mida teeb jms.) seega on meie peamised pildid leitavad meie sõpradel ja tuttavatel Facebook -is üleval.

no images were found

 

 


One Thought on “Meitest

  1. jana on 29.01.2011 at 01:45 said:

    tere, Sul on päris huvitav ja õpetlik leht, lugesin küll ainult e-ainetest, midagi teadsin nende kohta ka ennem aga no sellist mürki sööme kahjuks iga päev sisse, ökotooted on kallid, lähed ikkagi kergema vastupanu teed ja tervis muudkui halveneb.Kahju on lastest ja noortest, kes pole elu sees saanud õiget võid või piima jm.,ise tean,kuidas maitseb omakasvatatud kaal, peet, maasikas, aga kahjuks pole maad, kus neid kasvatada, kuigi maal põllud söötis, siis linnas pole kohta selle jaoks.Saadaks töötud maale põldu harima, maksaks väärilist tasu, annaks elamise, küll siis ka vaesus vähehaaval väheneks,
    Aga uurin ja vaatan lehte edasi, aitäh

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

For spam filtering purposes, please copy the number 5483 to the field below: