Täname, et ostsite meie talu jõulukuuse.  Anname teada, et meil toimib KAMPAANIA nende vahel, kes ostsid meilt kuusepuu!  Loosime välja stiilise purgitäie eliitmett. Mesi pärineb tunnustatud mahetootjalt: Paradiisimesila OÜ

Loosiratas valis seekord meepurgi võitjaks Regina Sunni. Täname kõiki osalejaid ja kaunite jõulukuuse piltide saatjaid! Kohtumiseni jägmistel pühade ajal …


Regina saadetud jõulukuuse pilt

Osalemiseks on saatke meilt ostetud ja ehitud kuusepuust pilt meiliaadressile: joulukuused(ätt)looduspere.com lisa emaili, ka oma telefoni number ja ees- ja perenimi. Telefoni numbriga tuvastame osaleja. Samuti on seda vaja sleleks, et võitjaga ühendust võtta!  Iga osleja võib saata kuni 3 pilt (samast puust), kuid see annab siiski vaid ühe hääle. Pilte ootame kuni 28.12 -ni.

Ideaalis viks olla pilt kuusest, et kuusest oleks näha 3/4 või siis täies ulatuses. Lähikaadrid ehetest vms. ei lähe arvesse. Püüdke sättida, et pildile ei jää lapsi, inimesi ega muid teie isiklikke andmeid jms. Kasutame seda meie talu kuusepuude ehitud puude galeriis (internetis). Juurde ei lisata ei nimesid jms. teie andmeid ei edastata kolmandate osapooltel.

Head kaasalöömist ja loosiõnne! Võitjast anname teada oma kodulehel ja saadame temale emaili, võidumee toimetame kätte kas ise või kasutame Post24 abi. Võidumee saab soovi korral edastada ka kingituseks mõnele kallile inimesele mujal Eestis!

Vaata ka minu reisi meevabrikusse ning kuidas siis kanarbikumett toodetakse?

Siin allpool ka vajalikke juhendeid ja abimaterjale, head lugemist!

Soovime teile kauneid pühi :)

Antti Loodus & Ülejõe talupere

Jõulukuused Ülejõe talust
www.looduspere.com/joulukuuskede-muuk/

 

joulukuuse-hooldus-kuidas

Mida teha, et kuusk säiliks kaua värske? Kuusepuu hooldusjuhend!
www.looduspere.com/joulukuuse-hooldusjuhend/

Teeme ise ehteid ja kaunistused kuusepuule!
www.looduspere.com/teeme-ise-ehted-ja-kaunistused-kuusepuule/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

For spam filtering purposes, please copy the number 6450 to the field below:

Post Navigation